Apie mane

Labas. Mano vardas Kristina. Esu fotografė, keliautoja, moteriškų, patyriminių fotosesijų organizatorė, daugiau nei 10 metų užsiimanti saviugdos praktikomis. Studijavau fotografiją Niujorko fotografijos institute, esu Europos turizmo vadybos bei vertimo magistrė, aplankiusi daugiau bei 50 pasaulio šalių, surengusi ne vieną fotografijų parodą kelionių bei moteriškumo temomis.

Fotografija kilo iš meilės žmonėms ir gyvenimui. Esu žmonių fotografė. Man patinka įžvelgti ne tik išorinį žmogaus grožį, bet ir vidinę šviesą, esybę. Kiekviename iš mūsų yra kas nors išskirtinio, autentiško ir unikalaus. Asmeniniai portretai, šeimų istorijos, įvaizdinės fotosesijos, švenčių akimirkos, saviugdos renginiai – tai yra tos fotografijos sritys, į kurias daugiausiai krypsta mano fotoobjektyvas.

Mano fotografijoje daug moterų portretų. Dažnai moterims fotosesija būna šventė, kai to reikia-terapija, paleidimas to, kas nebereikalinga, tuo pačiu pakviečiant į savo gyvenimą naujumą, galimybes, svajonių realizaciją. Fotosesijos procesas - tai lyg alchemija ir šviesi magija, leidžianti pažvelgti į save per gražiausią esybės veidrodį, pamilti ir priimti tą nuostabią moterį, kuria esi. Dirbame kartu su stiliste Aliona Bogdanova. Tad moterims galime pasiūlyti ir estetinę pagalbą, derinant visą fotosesijos įvaizdį.

Daugiau apie mane ir fotografiją:

https://www.zmones.lt/naujiena/patyriminiu-kelioniu-entuziaste-kristina-jasudaite-keliones-ir-fotografija-dvi-zaviausios-mano-aistros-aNBXeyjwQ69

https://vyzdys.com/keliones-zmones-gatveje/

https://lila.lt/kristina-jasudaite-mano-vyras-lyg-barometras-nurodantis-judejimo-krypti/

Kontaktai

+370 618 16083

kristinajasudaite.photo@gmail.com

Pasekite mane