Moteriški archetipai, teminės fotosesijos

„Visais laikais, visose istorijos peripetijose moterys stengėsi būti savo gyvenimo herojėmis. Blankus ir nykus atrodytų gyvenimas, jei jame nebūtų vietos stebuklams. Deivės – tai galingos archetipinės energijos, veikiančios elgesį, jausmus ir mąstymo būdą. Kuo moteris sudėtingesnė, tuo daugiau archetipų pasireiškia jos gyvenime. Pažinusios šiuos universalius dėsnius, mes galime sąmoningai pasirinkti, kurias deives aktyvuoti ir ugdyti savyje, o kurias nugalėti ir transformuoti“.
Dalia Braziulytė

Moteriškas gyvenimas dažnai būna cikliškas. Vienu gyvenimo tarpsniu – aktualios vienos energijos, būsenos, kitu – kitos. Teminės ar archetipinės fotosesijos gali pasitarnauti kaip žaidimas, pasikviečiant į savo gyvenimą trūkstamą tuo metu aspektą ar sustiprinti jau esamą. Neretai moterys auginančios vaikelį, išsiilgsta dėmesio sau. Tad kviečiu jas į glamūrinį pasimatymą su savimi, kurio metu su stiliste papuošiame moterį lyg madų viršelio žurnalui. Tai laikas skirtas tik sau, savo grožiui, prisiminimui savo moteriškumo, prabangos jausmui.

Būna etapų, kai prigęsta mūsų seksualumas, sunku priimti kūną, pamirštame savo jausmingąją prigimtį. Tokiu metu kviečiu moteris į šventę -meilužės, mylimosios pažadinimą, Afroditės ar Veneros fotosesiją, kuri primena apie mūsų kūno grožį, malonumą, jausmingumą. Tai gali būti lengva erotinė fotosesija studijoje, gamtoje ar kitoje jums patinkančioje erdvėje.

Išsiilgusioms savo vertės jausmo – kviečiu į karalienės fotosesiją. Keliaujame į gražiausias, prabangiausias vietas, rūmus, sodus ir užsidedame nematomą karūną – savivertės jausmą. Taip – tu esi verta to, kas geriausia.

Jei trūksta ryšio su savo intuicija, mistinėmis galiomis, žinojimu, vidine išmintimi– žadiname žynės, šventikės archetipą per šviesius ritualus, maldą, šviesą, galime keliauti į jėgos ir sakralias vietas.

Taip pat fotosesija gali pasitarnauti kaip ateities vizija, susikuriant savo svajonių moters paveikslą.

Kviečiu leistis į šį nuostabų saves pažinimo nuotykį kartu.

“Kiekviena moteris kažkada buvo maža mergaitė. O kiekviena maža mergaitė savo širdutėj slepia nuostabiausias svajones. Ji ilgisi tų dienų, kai bus romantiškai mylima, kai didžiajame nuotykyje jai teks suvaidinti nepakeičiamą vaidmenį. Ji trokšta būti pasakos Gražuole. Tai daugiau nei vaikškos svajonės. Jose paslėptos moteriškos širdies paslaptys”.

John ir Stasi Eldredge ”Žavingoji”.